Unia Opole - football is beautiful!

Tabela Wyników
wyniki spotkań ligi

II Liga Kobiet (grupa śląska) 2011/2012
Poz. Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Strzelone bramki Stracone bramki punkty
1. Czarni Gorzyce women 18 15 1 2 97 30 46
2. KKS Zabrze 18 14 3 1 55 8 45
3. ULKS Bogdańczowice 18 7 6 5 50 32 27
4. KS Czarni Bytom Sucha Góra 18 9 0 9 27 41 27
5. KS Unia Opole 18 7 3 8 44 44 24
6. TS II Mitech Żywiec 18 7 2 9 36 47 23
7. MKS Gogolin 18 5 4 9 43 51 19
8. BTS Rekord Bielsko-Biała 18 5 4 9 36 49 19
9. Rolnik II B. Głogówek 18 5 3 10 33 50 18
10. UKS Jaskółki Chorzów 18 2 2 14 23 92 8



Rozgrywki:
roz. Drużyna Wynik Przeciwnik Data
1 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:2 KS Unia Opole 2011-08-27
1 kolejka MKS Gogolin 1:7 Czarni Gorzyce women 2011-08-27
1 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 1:1 BTS Rekord Bielsko-Biała 2011-08-27
1 kolejka TS II Mitech Żywiec 0:6 KKS Zabrze 2011-08-27
1 kolejka Rolnik II B. Głogówek 3:3 ULKS Bogdańczowice 2011-08-27
2 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 0:9 Czarni Gorzyce women 2011-08-23
2 kolejka ULKS Bogdańczowice 7:1 TS II Mitech Żywiec 2011-09-03
2 kolejka KS Unia Opole 10:0 UKS Jaskółki Chorzów 2011-09-03
2 kolejka KKS Zabrze 4:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2011-09-03
2 kolejka Rolnik II B. Głogówek 3:2 MKS Gogolin 2011-09-03
3 kolejka MKS Gogolin 4:0 BTS Rekord Bielsko-Biała 2011-09-10
3 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 0:4 KKS Zabrze 2011-09-10
3 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 3:1 ULKS Bogdańczowice 2011-09-10
3 kolejka TS II Mitech Żywiec 2:0 Rolnik II B. Głogówek 2011-09-10
3 kolejka Czarni Gorzyce women 3:1 KS Unia Opole 2011-09-11
4 kolejka ULKS Bogdańczowice 9:1 UKS Jaskółki Chorzów 2011-09-24
4 kolejka KS Unia Opole 5:2 BTS Rekord Bielsko-Biała 2011-09-24
4 kolejka KKS Zabrze 1:0 Czarni Gorzyce women 2011-09-24
4 kolejka Rolnik II B. Głogówek 1:2 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2011-09-24
4 kolejka TS II Mitech Żywiec 5:0 MKS Gogolin 2011-09-24
5 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 0:4 KKS Zabrze 2011-10-01
5 kolejka Czarni Gorzyce women 2:1 ULKS Bogdańczowice 2011-10-01
5 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 0:6 Rolnik II B. Głogówek 2011-10-01
5 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 4:1 TS II Mitech Żywiec 2011-10-01
5 kolejka MKS Gogolin 1:1 KS Unia Opole 2011-10-02
6 kolejka Rolnik II B. Głogówek 1:7 Czarni Gorzyce women 2011-10-08
6 kolejka ULKS Bogdańczowice 2:1 BTS Rekord Bielsko-Biała 2011-10-08
6 kolejka TS II Mitech Żywiec 6:1 UKS Jaskółki Chorzów 2011-10-08
6 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 4:1 MKS Gogolin 2011-10-08
6 kolejka KKS Zabrze 5:0 KS Unia Opole 2011-10-30
7 kolejka MKS Gogolin 1:3 KKS Zabrze 2011-10-22
7 kolejka KS Unia Opole 2:2 ULKS Bogdańczowice 2011-10-22
7 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 2:1 Rolnik II B. Głogówek 2011-10-22
7 kolejka Czarni Gorzyce women 5:1 TS II Mitech Żywiec 2011-10-22
7 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 0:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2011-10-22
8 kolejka ULKS Bogdańczowice 0:2 KKS Zabrze 2011-11-05
8 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 2:1 MKS Gogolin 2011-11-05
8 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 0:4 Czarni Gorzyce women 2011-11-05
8 kolejka TS II Mitech Żywiec 3:0 BTS Rekord Bielsko-Biała 2011-11-05
8 kolejka Rolnik II B. Głogówek 3:1 KS Unia Opole 2011-11-06
9 kolejka KKS Zabrze 3:0 Rolnik II B. Głogówek 2011-11-12
9 kolejka MKS Gogolin 2:3 ULKS Bogdańczowice 2011-11-12
9 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 1:2 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2011-11-12
9 kolejka Czarni Gorzyce women 11:1 UKS Jaskółki Chorzów 2011-11-12
9 kolejka KS Unia Opole 0:7 TS II Mitech Żywiec 2011-11-13
10 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 7:1 UKS Jaskółki Chorzów 2012-04-10
10 kolejka KKS Zabrze 3:0 TS II Mitech Żywiec 2012-04-10
10 kolejka ULKS Bogdańczowice 5:2 Rolnik II B. Głogówek 2012-04-10
10 kolejka Czarni Gorzyce women 10:4 MKS Gogolin 2012-04-10
10 kolejka KS Unia Opole 4:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2012-04-15
11 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 0:4 KKS Zabrze 2012-04-21
11 kolejka Czarni Gorzyce women 4:1 BTS Rekord Bielsko-Biała 2012-04-21
11 kolejka TS II Mitech Żywiec 2:1 ULKS Bogdańczowice 2012-04-21
11 kolejka MKS Gogolin 6:0 Rolnik II B. Głogówek 2012-04-21
11 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 1:6 KS Unia Opole 2012-04-22
12 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 2:4 MKS Gogolin 2012-04-28
12 kolejka KKS Zabrze 4:0 UKS Jaskółki Chorzów 2012-04-28
12 kolejka ULKS Bogdańczowice 3:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2012-04-28
12 kolejka Rolnik II B. Głogówek 2:1 TS II Mitech Żywiec 2012-04-28
12 kolejka KS Unia Opole 1:6 Czarni Gorzyce women 2012-04-29
13 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 0:5 ULKS Bogdańczowice 2012-05-05
13 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 3:1 KS Unia Opole 2012-05-05
13 kolejka Czarni Gorzyce women 4:2 KKS Zabrze 2012-05-05
13 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 2:1 Rolnik II B. Głogówek 2012-05-05
13 kolejka MKS Gogolin 1:1 TS II Mitech Żywiec 2012-05-05
14 kolejka KS Unia Opole 7:1 MKS Gogolin 2012-05-12
14 kolejka KKS Zabrze 1:1 BTS Rekord Bielsko-Biała 2012-05-12
14 kolejka ULKS Bogdańczowice 2:2 Czarni Gorzyce women 2012-05-12
14 kolejka Rolnik II B. Głogówek 4:2 UKS Jaskółki Chorzów 2012-05-12
14 kolejka TS II Mitech Żywiec 1:3 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2012-05-12
15 kolejka MKS Gogolin 2:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2012-05-19
15 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 2:2 ULKS Bogdańczowice 2012-05-19
15 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 1:1 TS II Mitech Żywiec 2012-05-19
15 kolejka Czarni Gorzyce women 6:1 Rolnik II B. Głogówek 2012-05-19
15 kolejka KS Unia Opole 0:5 KKS Zabrze 2012-05-20
16 kolejka ULKS Bogdańczowice 1:1 KS Unia Opole 2012-05-26
16 kolejka Rolnik II B. Głogówek 3:3 BTS Rekord Bielsko-Biała 2012-05-26
16 kolejka TS II Mitech Żywiec 1:5 Czarni Gorzyce women 2012-05-26
16 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 2:1 UKS Jaskółki Chorzów 2012-05-26
16 kolejka KKS Zabrze 0:0 MKS Gogolin 2012-05-27
17 kolejka Czarni Gorzyce women 8:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra 2012-06-02
17 kolejka KKS Zabrze 3:1 ULKS Bogdańczowice 2012-06-02
17 kolejka KS Unia Opole 2:1 Rolnik II B. Głogówek 2012-06-02
17 kolejka BTS Rekord Bielsko-Biała 8:2 TS II Mitech Żywiec 2012-06-02
17 kolejka MKS Gogolin 10:0 UKS Jaskółki Chorzów 2012-06-02
18 kolejka TS II Mitech Żywiec 1:0 KS Unia Opole 2012-06-15
18 kolejka ULKS Bogdańczowice 2:2 MKS Gogolin 2012-06-16
18 kolejka Rolnik II B. Głogówek 1:1 KKS Zabrze 2012-06-16
18 kolejka KS Czarni Bytom Sucha Góra 0:2 BTS Rekord Bielsko-Biała 2012-06-16
18 kolejka UKS Jaskółki Chorzów 11:4 Czarni Gorzyce women 2012-06-16



MECZE


POPRZEDNIE SPOTKANIE

:


NASTĘPNE SPOTKANIE

VS


Rozgrywki


III liga kobiet, sezon 2016/2017
Poz. Drużyna Mecze punkty

OPASKI KS UNIA OPOLE

KALENDARIUM



    ZOSTAŃ SPONSOREM






    Zostań sponsorem
    dowiedz się więcej

    RANKINGI

    • Najlepsi strzelcy
      Ewelina
      Smędzik
      7
      Patrycja
      Sajdak
      4
      Joanna
      Muraszko
      4
    • Najwięcej żółtych kartek
      Patrycja
      Smykała
      0
      Ewelina
      Smędzik
      0
      Paulina
      Skrzypczyk
      0
    • Najwięcej rozegranych spotkań
      Patrycja
      Smykała
      3
      Ewelina
      Smędzik
      3
      Ewa
      Skowronek
      3

    FACEBOOK


    DOŁADUJ UNIĘ

    DOPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

       COPYRIGHTS © 2011 by UNIA OPOLE - PANEL
    produkcja i wykonanie www.polapani.pl