Unia Opole - football is beautiful!

Tabela Wyników
wyniki spotkań ligi

I Liga Kobiet (grupa zachodnia) 2010/2011
Poz. Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Strzelone bramki Stracone bramki punkty
1. KKP Bydgoszcz 18 14 1 3 49 13 43
2. Rolnik B. Głogówek 18 13 3 2 59 19 42
3. Medyk II Konin 17 10 4 3 51 12 34
4. LUMKS Tuszyn 17 10 3 4 34 13 33
5. EZL Zagłębie Lubin 18 8 4 6 31 24 28
6. MKS Olimpia Szczecin 18 7 5 6 19 18 26
7. UKS Victoria SP2 Sianów 18 5 4 9 32 44 19
8. TS Polonia Poznań 18 4 5 9 22 37 17
9. ULKS MOSiR Sieradz 18 2 2 14 13 61 8
10. KS Unia Opole 18 0 1 17 7 76 1



Rozgrywki:
roz. Drużyna Wynik Przeciwnik Data
1 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 2:2 Medyk II Konin 2010-08-28
1 kolejka Rolnik B. Głogówek 2:0 ULKS MOSiR Sieradz 2010-08-28
1 kolejka EZL Zagłębie Lubin 0:1 KKP Bydgoszcz 2010-08-28
1 kolejka TS Polonia Poznań 1:1 KS Unia Opole 2010-08-28
1 kolejka LUMKS Tuszyn 0:0 MKS Olimpia Szczecin 2010-08-28
2 kolejka Medyk II Konin 1:2 Rolnik B. Głogówek 2010-09-04
2 kolejka MKS Olimpia Szczecin 3:0 KS Unia Opole 2010-09-04
2 kolejka KKP Bydgoszcz 1:0 TS Polonia Poznań 2010-09-04
2 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 2:2 EZL Zagłębie Lubin 2010-09-04
2 kolejka LUMKS Tuszyn 5:1 UKS Victoria SP2 Sianów 2010-09-04
3 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 1:0 MKS Olimpia Szczecin 2010-09-16
3 kolejka Rolnik B. Głogówek 1:0 LUMKS Tuszyn 2010-09-19
3 kolejka KS Unia Opole 0:3 KKP Bydgoszcz 2010-09-19
3 kolejka TS Polonia Poznań 5:0 ULKS MOSiR Sieradz 2010-09-19
3 kolejka EZL Zagłębie Lubin 0:2 Medyk II Konin 2010-09-19
4 kolejka MKS Olimpia Szczecin 0:3 KKP Bydgoszcz 2010-09-25
4 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 3:0 KS Unia Opole 2010-09-25
4 kolejka Medyk II Konin 0:0 TS Polonia Poznań 2010-09-25
4 kolejka LUMKS Tuszyn 4:0 EZL Zagłębie Lubin 2010-09-25
4 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 2:5 Rolnik B. Głogówek 2010-09-25
5 kolejka KS Unia Opole 0:11 Medyk II Konin 2010-10-02
5 kolejka KKP Bydgoszcz 5:0 ULKS MOSiR Sieradz 2010-10-02
5 kolejka TS Polonia Poznań 0:2 LUMKS Tuszyn 2010-10-02
5 kolejka EZL Zagłębie Lubin 1:0 UKS Victoria SP2 Sianów 2010-10-02
5 kolejka Rolnik B. Głogówek 4:0 MKS Olimpia Szczecin 2010-11-11
6 kolejka MKS Olimpia Szczecin 2:0 ULKS MOSiR Sieradz 2010-10-09
6 kolejka Medyk II Konin 2:0 KKP Bydgoszcz 2010-10-09
6 kolejka LUMKS Tuszyn 6:0 KS Unia Opole 2010-10-09
6 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 1:1 TS Polonia Poznań 2010-10-09
6 kolejka Rolnik B. Głogówek 3:0 EZL Zagłębie Lubin 2010-10-09
7 kolejka KKP Bydgoszcz 0:1 LUMKS Tuszyn 2010-10-16
7 kolejka EZL Zagłębie Lubin 1:0 MKS Olimpia Szczecin 2010-10-23
7 kolejka TS Polonia Poznań 0:5 Rolnik B. Głogówek 2010-10-23
7 kolejka KS Unia Opole 0:9 UKS Victoria SP2 Sianów 2010-10-23
7 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 0:8 Medyk II Konin 2010-10-24
8 kolejka MKS Olimpia Szczecin 1:1 Medyk II Konin 2010-10-30
8 kolejka LUMKS Tuszyn 1:0 ULKS MOSiR Sieradz 2010-10-30
8 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 0:8 KKP Bydgoszcz 2010-10-30
8 kolejka Rolnik B. Głogówek 6:2 KS Unia Opole 2010-10-30
8 kolejka EZL Zagłębie Lubin 2:0 TS Polonia Poznań 2010-10-30
9 kolejka TS Polonia Poznań 1:1 MKS Olimpia Szczecin 2010-11-06
9 kolejka KS Unia Opole 0:3 EZL Zagłębie Lubin 2010-11-07
9 kolejka KKP Bydgoszcz 4:3 Rolnik B. Głogówek 2010-11-07
9 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 1:1 UKS Victoria SP2 Sianów 2010-11-07
9 kolejka Medyk II Konin 5:0 LUMKS Tuszyn 2010-11-07
10 kolejka KKP Bydgoszcz 2:1 EZL Zagłębie Lubin 2011-03-20
10 kolejka KS Unia Opole 1:5 TS Polonia Poznań 2011-03-20
10 kolejka Medyk II Konin 2:0 UKS Victoria SP2 Sianów 2011-03-20
10 kolejka MKS Olimpia Szczecin 2:1 LUMKS Tuszyn 2011-03-20
10 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 1:9 Rolnik B. Głogówek 2011-03-20
11 kolejka TS Polonia Poznań 1:5 KKP Bydgoszcz 2011-03-26
11 kolejka EZL Zagłębie Lubin 6:0 ULKS MOSiR Sieradz 2011-03-26
11 kolejka Rolnik B. Głogówek 2:1 Medyk II Konin 2011-03-26
11 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 0:2 LUMKS Tuszyn 2011-03-26
11 kolejka KS Unia Opole 0:1 MKS Olimpia Szczecin 2011-03-27
11 kolejka ISD AJD GOL Częstochowa II : Gwiazda Ruda Śląska 2012-11-16
12 kolejka Medyk II Konin 4:2 EZL Zagłębie Lubin 2011-04-16
12 kolejka MKS Olimpia Szczecin 2:0 UKS Victoria SP2 Sianów 2011-04-16
12 kolejka KKP Bydgoszcz 5:0 KS Unia Opole 2011-04-16
12 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 1:2 TS Polonia Poznań 2011-04-16
12 kolejka LUMKS Tuszyn 0:0 Rolnik B. Głogówek 2011-04-16
13 kolejka KKP Bydgoszcz 3:0 MKS Olimpia Szczecin 2011-04-21
13 kolejka EZL Zagłębie Lubin 2:0 LUMKS Tuszyn 2011-04-21
13 kolejka KS Unia Opole 1:4 ULKS MOSiR Sieradz 2011-04-21
13 kolejka TS Polonia Poznań 2:1 Medyk II Konin 2011-04-21
13 kolejka Rolnik B. Głogówek 5:1 UKS Victoria SP2 Sianów 2011-05-03
14 kolejka Medyk II Konin 3:0 KS Unia Opole 2011-04-29
14 kolejka LUMKS Tuszyn 1:1 TS Polonia Poznań 2011-04-30
14 kolejka MKS Olimpia Szczecin 1:1 Rolnik B. Głogówek 2011-04-30
14 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 0:2 KKP Bydgoszcz 2011-04-30
14 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 4:4 EZL Zagłębie Lubin 2011-04-30
15 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 0:2 MKS Olimpia Szczecin 2011-05-07
15 kolejka EZL Zagłębie Lubin : Rolnik B. Głogówek 2011-05-07
15 kolejka EZL Zagłębie Lubin 1:1 Rolnik B. Głogówek 2011-05-07
15 kolejka TS Polonia Poznań 1:2 UKS Victoria SP2 Sianów 2011-05-07
15 kolejka KKP Bydgoszcz 0:0 Medyk II Konin 2011-05-07
15 kolejka KS Unia Opole 0:4 LUMKS Tuszyn 2011-05-08
16 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 4:2 KS Unia Opole 2011-04-10
16 kolejka Rolnik B. Głogówek 7:1 TS Polonia Poznań 2011-05-21
16 kolejka LUMKS Tuszyn 4:0 KKP Bydgoszcz 2011-05-21
16 kolejka Medyk II Konin 6:0 ULKS MOSiR Sieradz 2011-05-21
16 kolejka MKS Olimpia Szczecin 0:0 EZL Zagłębie Lubin 2011-05-21
17 kolejka Medyk II Konin 2:1 MKS Olimpia Szczecin 2011-05-28
17 kolejka ULKS MOSiR Sieradz 1:3 LUMKS Tuszyn 2011-05-28
17 kolejka KKP Bydgoszcz 3:0 UKS Victoria SP2 Sianów 2011-05-28
17 kolejka KS Unia Opole 0:2 Rolnik B. Głogówek 2011-05-28
17 kolejka TS Polonia Poznań 1:3 EZL Zagłębie Lubin 2011-05-28
18 kolejka MKS Olimpia Szczecin 3:0 TS Polonia Poznań 2011-06-04
18 kolejka EZL Zagłębie Lubin 3:0 KS Unia Opole 2011-06-04
18 kolejka Rolnik B. Głogówek 1:4 KKP Bydgoszcz 2011-06-04
18 kolejka UKS Victoria SP2 Sianów 4:0 ULKS MOSiR Sieradz 2011-06-04
18 kolejka LUMKS Tuszyn : Medyk II Konin 2011-06-04



MECZE


POPRZEDNIE SPOTKANIE

:


NASTĘPNE SPOTKANIE

VS


Rozgrywki


III liga kobiet, sezon 2016/2017
Poz. Drużyna Mecze punkty

OPASKI KS UNIA OPOLE

KALENDARIUM



    ZOSTAŃ SPONSOREM






    Zostań sponsorem
    dowiedz się więcej

    RANKINGI

    • Najlepsi strzelcy
      Ewelina
      Smędzik
      7
      Patrycja
      Sajdak
      4
      Joanna
      Muraszko
      4
    • Najwięcej żółtych kartek
      Patrycja
      Smykała
      0
      Ewelina
      Smędzik
      0
      Paulina
      Skrzypczyk
      0
    • Najwięcej rozegranych spotkań
      Patrycja
      Smykała
      3
      Ewelina
      Smędzik
      3
      Ewa
      Skowronek
      3

    FACEBOOK


    DOŁADUJ UNIĘ

    DOPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

       COPYRIGHTS © 2011 by UNIA OPOLE - PANEL
    produkcja i wykonanie www.polapani.pl